[ Webhosting profitux.cz ]
Novoročný šachový turnaj 2008 Banská Bystrica o Matičný pohár Výsledky
Por. St.c.   Jméno Rtg FED Klub Typ Body Fide BH.  B BHm.
1 6 WFM Gregorova Zuzana 2209 SVK Sk Liptov W 8,0 39,5 52,5 42,0
2 5   Gabris Ondrej 2236 SVK Cc Sklene Patriots   7,0 35,0 50,5 39,5
3 9   Kovacs Jozef 2161 SVK Ftc Filakovo   7,0 34,5 46,5 36,5
4 2   Isztvanovsky Martin 2252 SVK Salgotarian C18 6,5 40,5 56,0 43,5
5 14   Luptak Pavol 2097 SVK Psk Banska Bystrica   6,5 35,5 52,0 41,0
6 15   Toma Rudolf 2093 SVK Msk Ziar Nad Hronom   6,5 35,5 50,0 39,5
7 21   Giertli Vladimir 2063 SVK So Podbrezova   6,5 35,5 49,5 40,0
8 4   Szamos Alexander 2243 SVK Ftc Filakovo   6,5 35,0 53,0 40,0
9 7   Michalicka Milan 2181 SVK Sk Th Junior Banska Bystr   6,5 35,0 49,5 38,5
10 8   Frink Ferencz 2166 HUN Ftc Filakovo   6,5 34,5 53,0 40,5
11 3   Isztvanovsky Kalman 2246 SVK Salgotarian   6,5 32,5 48,5 38,0
12 1 FM Papanetz Peter 2263 SVK Ftc Filakovo   6,5 30,5 47,5 37,0
13 10   Gregor Michal 2148 SVK Sk Th Junior Banska Bystr   6,0 35,5 53,0 42,0
14 22   Valuska Pavel 2044 SVK Tj Slavia Tu Zvolen   6,0 32,0 50,0 39,0
15 19   Sulko Jan 2085 SVK Tj Slavia Tu Zvolen   6,0 32,0 48,0 38,0
16 24   Hyll Jan 2032 SVK Sk Medea Martin   6,0 31,5 47,5 37,5
17 17   Novacek Vladimir 2086 SVK So Podbrezova S60 6,0 31,0 49,5 38,0
18 11   Lukac Roman 2140 SVK Lokomotiva Trnava   6,0 30,0 44,5 35,5
19 13   Klein Peter 2099 SVK Ftc Filakovo   6,0 28,5 41,5 33,5
20 20   Gregor Jozef 2074 SVK Sk Th Junior Banska Bystr   5,5 34,5 55,0 43,0
21 12   Stric Dusan 2103 SVK Sk Liptov   5,5 33,5 52,5 41,5
22 18   Zbirka Peter 2086 SVK So Podbrezova S60 5,5 32,5 50,5 40,5
23 16   Valuska Jan 2091 SVK Tj Slavia Tu Zvolen S60 5,5 32,0 51,0 39,0
24 29   Sabo Julius 1914 SVK So Pri Cvc Brezno S60 5,5 29,5 45,5 36,5
25 31   Janosova Kristina 1896 SVK Cc Sklene Patriots W 5,5 28,5 47,5 36,0
26 25   Puskar Jan 1990 SVK Sk Veza Cvc Banska Bystri   5,5 26,5 45,0 34,5
27 27   Cierny Lubomir 1948 SVK Tj Slavia Tu Zvolen S60 5,5 26,5 42,0 32,5
28 33   Vartiak Stanislav 1888 SVK Sk Medea Martin   5,5 25,0 39,5 30,0
29 38   Petrovsky Jan 1834 SVK So Pri Cvc Brezno   5,0 30,5 49,0 39,5
30 34   Oravec Pavel 1882 SVK Psk Banska Bystrica   5,0 28,5 48,5 38,0
31 26   Lengyel Stefan 1984 SVK Salgotarian   5,0 28,5 47,0 39,0
32 23   Kanos Jozef 2037 SVK Sk Gindura Pohorela   5,0 28,0 38,0 31,0
33 41   Mercineri Marek 1744 SVK Sk Hrinova   5,0 27,0 46,0 36,5
34 32   Longauer Igor 1895 SVK Tj Slavia Tu Zvolen S60 5,0 27,0 44,5 34,5
35 45   Stehlik, ml. Jan 1683 SVK Sk Garde Detva C14 5,0 27,0 43,0 33,5
36 42   Bella Julius 1737 SVK So Podbrezova C18 5,0 26,0 43,0 33,5
37 44   Dolinsky Rastislav 1710 SVK Sk Veza Cvc Banska Bystri   5,0 26,0 42,5 34,0
38 43   Hribik Julius 1714 SVK Sk Th Junior Banska Bystr S60 5,0 26,0 41,5 32,5
39 84   Priadka Roman 1350 SVK Krupina   5,0 25,5 45,0 35,0
40 35   Luptak Pavel 1880 SVK Tj Slavia Tu Zvolen   5,0 25,0 40,0 31,0
41 40   Rossa Jozef 1811 SVK Psk Banska Bystrica   5,0 24,5 42,0 33,0
42 30   Salomons Lorenzo 1898 SVK Sk Th Junior Banska Bystr   5,0 23,5 42,5 32,0
43 55   Haring Viktor 1557 SVK Sk Th Junior Banska Bystr C10 5,0 22,5 43,5 34,0
44 52   Haring Vladimir 1582 SVK Sk Th Junior Banska Bystr   5,0 21,0 41,5 31,5
45 48   Hruska Jozef 1671 SVK Sk Gindura Pohorela   5,0 20,0 34,0 26,0
46 28   Geffert Anton 1933 SVK Sk Veza Cvc Banska Bystri   4,5 25,5 43,5 33,5
47 36   Pasztor Ladislav 1866 SVK Sk Cebovce   4,5 23,5 44,5 33,5
48 46   Gacevic Gavrilo 1677 SVK Sk Th Junior Banska Bystr   4,5 23,5 37,5 30,0
49 39   Baloha Frantisek 1833 SVK Sk Gindura Pohorela   4,5 23,0 43,0 33,0
50 50   Flak Lubomir 1650 SVK Sk Bucina Zvolen   4,5 23,0 43,0 32,5
51 53   Babic Jaroslav 1571 SVK Tj Slavia Tu Zvolen   4,5 23,0 41,5 33,0
52 37   Valent Jan 1843 SVK Sk Th Junior Banska Bystr S60 4,5 22,5 38,0 29,0
53 49   Auxt Jan 1652 SVK Psk Banska Bystrica   4,5 20,0 39,5 30,0
54 65   Adam Tomas 1350 SVK Ftc Filakovo C18 4,5 18,5 38,5 30,5
55 56   Kanos Peter 1529 SVK Sk Gindura Pohorela C14 4,5 17,5 35,0 27,5
56 47   Cigler Milan 1671 SVK Sk Th Junior Banska Bystr S60 4,0 24,0 37,5 30,5
57 96   Vrbicky Marian 1350 SVK Sk Veza Cvc Banska Bystri   4,0 22,0 41,0 31,5
58 68   Chrobak Martin 1350 SVK Banska Bystrica   4,0 21,5 42,0 32,5
59 54   Oktavec Ivan 1565 SVK Sk Bucina Zvolen   4,0 21,0 39,5 30,0
60 60   Melichercik Jozef 1424 SVK Sk Garde Detva C14 4,0 20,5 39,5 31,0
61 58   Milcova Zuzana 1463 SVK Tsc Martin D18 4,0 20,0 41,5 32,5
62 73   Klonga Vladimir 1350 SVK     4,0 20,0 38,0 30,5
63 64   Martinka Tomas 1374 SVK Sk Garde Detva C14 4,0 19,0 40,0 31,0
64 91   Sucikova Katarina 1350 SVK Sk Szs Celovce D14 4,0 19,0 37,5 29,5
65 94   Turcan Martin 1350 SVK Oz Sk Junior Poprad C10 4,0 19,0 33,5 27,0
66 51   Laszlo Gustav 1616 SVK Sk Garde Detva   4,0 18,0 39,0 30,5
67 93   Susienka Filip 1350 SVK Tsc Martin C18 4,0 18,0 35,5 28,0
68 70   Garaj Martin 1350 SVK Poprad C14 4,0 18,0 35,0 27,5
69 90   Sucik Samuel 1350 SVK Sk Szs Celovce C14 4,0 16,5 33,0 26,0
70 57   Spisiak Pavol 1496 SVK Sk Th Junior Banska Bystr   4,0 16,0 36,5 27,5
71 87   Sarvas Dusan 1350 SVK Sk Garde Detva   4,0 16,0 31,5 25,0
72 78   Martinko Tomas 1350 SVK Oz Sk Junior Poprad C18 4,0 16,0 31,0 24,5
73 82   Petrikova Emilia 1350 SVK Sk Th Junior Banska Bystr D14 3,5 17,5 36,0 29,0
74 75   Krizan Milan 1350 SVK Krupina   3,5 17,0 38,0 30,5
75 72   Klonga Martin 1350 SVK   C18 3,5 16,5 34,0 27,0
76 89   Stehlik, st. Jan 1350 SVK Detva   3,5 16,5 33,0 26,0
77 79   Nemcek Jozef 1350 SVK Krupina S60 3,5 16,0 36,5 29,0
78 63   Forgac Matej 1407 SVK Sk Garde Detva C14 3,5 13,5 32,0 24,0
79 76   Majer Radovan 1350 SVK   C14 3,5 11,5 32,0 25,0
80 59   Cvaniga Jan 1426 SVK Oz Sk Junior Poprad   3,0 18,0 39,0 30,0
81 83   Pison Jan 1350 SVK Banska Bystrica   3,0 16,0 34,5 27,5
82 69   Dobrik Juraj 1350 SVK Sk Th Junior Banska Bystr C14 3,0 15,0 33,0 25,5
83 80   Padar Roland 1350 SVK Ftc Filakovo   3,0 14,0 33,5 26,5
84 81   Peresini Martin 1350 SVK Sk Th Junior Banska Bystr C14 3,0 13,0 33,0 25,0
85 77   Majling Martin 1350 SVK   C18 3,0 12,0 34,5 28,0
86 86   Rusin Jergus 1350 SVK   C14 3,0 12,0 31,5 25,0
87 66   Balaz Jakub 1350 SVK Banska Bystrica C18 3,0 12,0 30,5 23,5
88 62   Chamulova Romana 1418 SVK Sk Garde Detva D14 3,0 12,0 29,5 22,0
89 92   Sucikova Svetlana 1350 SVK Sk Szs Celovce D1O 3,0 10,0 30,0 24,0
90 85   Ries Rastislav 1350 SVK Podbrezova C18 3,0 9,0 29,5 23,5
91 88   Simo Lubomir 1350 SVK Tsc Martin C18 2,5 11,0 32,0 26,0
92 97   Weisenpacher Erik 1350 SVK Podbrezova C18 2,0 14,0 33,0 25,5
93 67   Bednar Lubos 1350 SVK Oz Sk Junior Poprad C18 2,0 9,0 32,0 24,5
94 61   Sulajova Beata 1422 SVK Sk Garde Detva D10 2,0 8,0 30,0 23,0
95 74   Kluckova Alzbeta 1350 SVK Sk Szs Celovce W 2,0 5,5 28,5 22,5
96 95   Vanka Jan 1350 SVK Sk Th Junior Banska Bystr C10 1,5 9,0 29,0 23,0
97 71   Hrivnak Jakub 1350 SVK   C10 1,5 3,5 28,5 22,0
Program Swiss-Manager vyvinut a copyright vlastní © DI.Heinz Herzog, 1230 Vienna Joh.Teufelg.39-47/7/9,
Mail:heinz.herzog@swiss-manager.at,domovská stránka http://swiss-manager.at, Uživatel:Slovak Chess Federation, 16.02.2006