Open B.Bystrica 12-14.9. 2008 - MSR rapid 2008 (1.GP rapid - 6.turnaj)

Počet článkov 5 v archive článkov.

Fotky z turnaja open B.Bystrica 2008
autor: webmaster pridané: 21.09.2008 22:03 zaradenie: MSR rapid 2008 reaguj
 
Fotky zaslal Lorenzo Solomons - http://juniorbb.iprofil.cz/jphotos/example.php Ak máte ďalšie fotky pošlite mi s pozdravom Michal
Komentáre:0

 

Zaujimavé poradie podľa výkonu - RP
autor: webmaster pridané: 15.09.2008 15:13 zaradenie: MSR rapid 2008 reaguj
 
Untitled document
 
Poradie podla Rp Poradie
realne
nasadenie meno ELO -N klub body Rp
1 1 2 Lipka Juraj 2431 Sk Hoffer Komarno 8 2486
2 5 8 Banduka Zeljko 2227 Msk Martin 7 2352
3 2 13 Csiba Dominik 2362 Sk Dunajska Streda 2339
4 4 4 Briestensky Rastislav 2435 Sk Caissa Cadca 7 2303
5 8 1 Manik Mikulas 2453 Kdv Kezmarok 2284
6 13 33 Murin Pavol 2082 Msk Dolny Kubin 2253
7 6 7 Ruckschloss Karol 2262 Sk Slovan Bratislava 7 2241
8 11 9 Michalicka Milan 2190 Sk Th Junior Banska Bystr 2239
9 9 6 Varga David 2300 Sk Dunajska Streda 2238
10 7 17 Zvarik Martin 2313 Tj Mladost Zilina 2234
11 16 25 Sorkovsky Miroslav 2090 Sk Th Junior Banska Bystr 6 2213
12 12 5 Maslik Miroslav 2343 Sk Trencin 2211
13 3 12 Hlas Jan 2202 Tj Mladost Zilina 2186
14 17 15 Gregorova Zuzana 2196 Sk Th Junior Banska Bystr 6 2178
15 18 14 Kleman Miroslav 2183 Sk Doprastav Bratislava 6 2170
16 19 11 Vyparina Matej 2296 Tj Mladost Zilina 6 2156
17 10 16 Blaho Stefan 2166 Sk Basta Nove Zamky 2155
18 26 29 Zavarsky Juraj 2093 Sk Medea Martin 6 2150
19 20 27 Riabov Alexander 2103 Individualny clen 6 2127
20 49 10 Svana Peter 2251 Sk Radost Kysucke Nove Me 5 2110
21 27 40 Schwabik Bruno 2038 Msk Spisska Nova Ves 6 2107
22 21 31 Hrnciar Roman 2090 Msk Dolny Kubin 6 2101
23 25 26 Brhel Jan 2106 Sk Radost Kysucke Nove Me 6 2087
24 22 24 Koval Maros 2093 Osk Margecany 6 2081
25 23 18 Detko Jan 2134 Sk Prievidza 6 2081
26 52 47 Zrost Rudolf 2052 Msk Spisska Nova Ves 5 2064
27 14 21 Sulko Jan 2089 Tj Slavia Tu Zvolen 2058
28 57 44 Cierny Lubomir 1927 Tj Slavia Tu Zvolen 5 2053
29 24 22 Bakalar Jan 2086 Tj Slovan Rajecke Teplice 6 2052
30 61 28 Luptak Pavol 2090 Psk Banska Bystrica 5 2048
31 50 46 Belus Benjamin 2032 Akademik Tu Kosice 5 2038
32 33 36 Janco Darius 1989 Sks Dubnica N/V 2032
33 36 52 Androvic Peter 1947 Sk Lokomotiva Caissa Brat 2029
34 41 175 Ondras Juraj 2027 Sk Veza Cvc Banska Bystri 2029
35 37 77 Schõnecker Rudolf 1980 Sk Slovan Bratislava 2020
36 59 84 Stehlik Peter 1854 Sk Garde Detva 5 2012
37 40 86 Garban Mario 1838 Sk Prievidza 2006
38 38 48 Goga Frantisek 2006 Sk Doprastav Bratislava 1998
39 51 163 Csaszarc Ferenc 1350 MLR Balasz Gyarmat 5 1994
40 29 82 Stehlik Jan 1858 Sk Garde Detva 6 1990
41 32 20 Daubner Jakub 2154 Tj Mladost Zilina 1987
42 35 34 Hyll Jan 2055 Sk Medea Martin 1981
43 30 35 Giertli Vladimir 2043 So Podbrezova 6 1978
44 31 30 Puskar Jan 2069 Sk Veza Cvc Banska Bystri 1961
45 39 3 Vass Frantisek 2417 Sk Zentiva Hlohovec 1954
46 74 80 Salomons Lorenzo 1909 Sk Th Junior Banska Bystr 1953
47 63 85 Murin Jan 1850 Sk Hrinova 5 1951
48 55 41 Kraml Maros 2003 Sk Mestske Lesy Kremnica 5 1944
49 54 56 Andras Tomas 2026 Kdv Kezmarok 5 1936
50 56 39 Gregor Jozef 2062 Sk Th Junior Banska Bystr 5 1929
51 72 105 Kukucka Matej 1661 Sk Povazske Podhradie 5 1929
52 15 58 Panis Radim 1935 Sk Veza Cvc Banska Bystri 1928
53 53 67 Briestenska Andrea 1872 Sk Caissa Cadca 5 1927
54 46 70 Medvec Miroslav 1934 Liptovska Sachova Skola 1920
55 71 97 Oswald Roland 1727 Sk Handlova 5 1917
56 34 19 Tropp Frantisek 2123 Kdv Kezmarok 1915
57 28 38 Novacek Vladimir 2101 So Podbrezova 6 1911
58 62 72 Petras Marian 1882 Liptovska Sachova Skola 5 1911
59 43 37 Ostrochovsky Anton 2016 Tzob Bytca 1894
60 80 90 Hribik Julius 1781 Sk Th Junior Banska Bystr 1890
61 44 55 Gajdosik Andrej 2062 Tj Mladost Zilina 1889
62 48 96 Holeczy Michal 1727 Sk Th Junior Banska Bystr 1884
63 42 45 Miciak Emanuel 1976 Povazan Nove Mesto Nad Va 1883
64 77 71 Vlha Matej 1867 Liptovska Sachova Skola 1865
65 76 78 Molnar Lubos 1970 Msk Dolny Kubin 1864
66 84 110 Skrabakova Katarina 1639 Sk Sparta Povazska Bystri 1855
67 58 57 Tropp Lukas 2021 Kdv Kezmarok 5 1849
68 66 87 Fuchs Ladislav 1834 Cc Sklene Patriots 5 1846
69 70 94 Kimerling Martin 1737 Ksn Bratislava 5 1845
70 65 64 Stefanik Marcel 1887 Tj Mladost Zilina 5 1841
71 109 66 Murinova Julia 1848 Sk Hrinova 4 1838
72 94 100 Trangos Miroslav 1704 So Podbrezova 1833
73 64 42 Obdrzalkova Anita 1995 Sk Dunajska Streda 5 1831
74 75 50 Pastir Stanislav 1980 Slavia Pu Presov 1827
75 90 120 Kevicka Lucia 1574 Ksn Bratislava 1826
76 69 65 Kraml Ivan 1743 Sk Mestske Lesy Kremnica 5 1824
77 60 53 Skarba Stanislav 1868 Msk Ziar Nad Hronom 5 1819
78 89 88 Milcova Zuzana 1811 Tsc Martin 1814
79 78 69 Sklars Tomas 1636 Ksn Bratislava 1804
80 88 113 Korbel Stefan 1626 Msk Martin 1803
81 67 23 Arendas Marek 2102 Lokomotiva Trnava 5 1800
82 92 108 Gomola Miroslav 1652 Tj Mladost Zilina 1797
83 68 68 Beno Milan 1765 Sk Lokomotiva Caissa Brat 5 1789
84 110 132 Adamciak Tomas 1505 Liptovska Sachova Skola 4 1783
85 95 107 Hudec Eduard 1655 Cc Sklene Patriots 1781
86 47 54 Recky Norbert 1929 Msk Spisska Nova Ves 1774
87 111 89 Chlebo Miroslav 1782 Sk Garde Detva 4 1766
88 85 63 Detko Rastislav 1922 Sk Prievidza 1764
89 91 92 Sun Peter 1768 Tj Mladost Zilina 1761
90 87 93 Sucik Samuel 1740 Sk Szs Celovce 1758
91 82 32 Zbirka Peter 2022 So Podbrezova 1753
92 81 62 Gonda Jan 1856 Sk Lokomotiva Caissa Brat 1750
93 73 115 Hybl Jakub 1612 Tj Mladost Zilina 5 1749
94 96 99 Dolinsky Rastislav 1712 Sk Veza Cvc Banska Bystri 1745
95 93 119 Babic Jaroslav 1580 Tj Slavia Tu Zvolen 1742
96 158 76 Trgina Daniel 2109 Sk Veza Cvc Banska Bystri 1739
97 45 59 Hradsky Jun Ales 0   1736
98 121 136 Molnar Jozef 1484 Sk Cebovce 4 1721
99 83 81 Pasztor Ladislav 1876 Sk Cebovce 1715
100 100 98 Bella Julius 1726 So Podbrezova 1715
101 86 60 Zakovic Jozef 1909 Tj Start - So Bojnice 1714
102 98 91 Remen Igor 1772 Sk Medea Martin 1714
103 108 43 Stric Dusan 2067 Sk Liptov 4 1714
104 115 95 Kutny Marian 1736 Sk Hermes Belusa 4 1710
105 119 125 Martinka Tomas 1549 Sk Garde Detva 4 1708
106 79 83 Pitonakova Adela 1857 Kdv Kezmarok 1707
107 97 106 Povalac Stefan 1659 Sk Cebovce 1701
108 103 128 Vrbicky Marian 1521 Sk Veza Cvc Banska Bystri 1698
109 117 116 Kolibik Jan 1608 Slovan Sliac 4 1698
110 123 122 Spacek Marcel 1571 Sk Trencin 4 1690
111 101 126 Spacek Oliver 1526 Sk Trencin 1681
112 124 140 Polakova Eva 1448 Katolicky Kruh Bosco Bard 4 1680
113 112 112 Laszlo Gustav 1630 Sk Garde Detva 4 1677
114 145 138 Volna Lukas 1449 Tsc Martin 3 1672
115 144 146 Zakovicova Silvia 1435 Sk Prievidza 3 1654
116 105 129 Kunzo Slavomir 1513 Sk Turcianske Teplice 1653
117 104 168 Kral Jiri 1350   1645
118 114 109 Melichercik Jozef 1642 Sk Garde Detva 4 1644
119 133 124 Sucikova Katarina 1558 Sk Szs Celovce 1639
120 120 101 Flak Lubomir 1693 Sk Bucina Zvolen 4 1630
121 128 142 Forgac Matej 1442 Sk Garde Detva 4 1627
122 125 73 Lukacova Barbora 1717 Sk Matfyzak 4 1619
123 102 118 Panisova Monika 1594 Tj Mladost Zilina 1613
124 148 133 Spisiak Pavol 1495 Sk Th Junior Banska Bystr 3 1612
125 118 49 Stupak Peter 1841 Tj Slavia Tu Zvolen 4 1603
126 113 74 Zaymus Mikulas 1744 Tj Mladost Zilina 4 1600
127 122 174 Zaoral Jakub 1350 Ostrava 4 1582
128 131 79 Sandor Lukas 1925 Cc Sklene Patriots 1581
129 137 130 Zatyko Adrian 1512 Sk Cebovce 1579
130 135 137 Hlavacik Jozef 1477 Tsc Martin 1573
131 99 75 Horbal Jozef 1569 So Start Levoca 1560
132 126 117 Oktavec Ivan 1595 Sk Bucina Zvolen 4 1552
133 136 135 Schõneckerova Eva 1485 Sk Slovan Bratislava 1552
134 129 156 Veselovsky Michal 1401 Liptovska Sachova Skola 4 1549
135 116 51 Prielozny Eduard 1928 Tj Mladost Zilina 4 1547
136 132 61 Valent Jan 1799 Sk Th Junior Banska Bystr 1540
137 151 141 Sucikova Svetlana 1446 Sk Szs Celovce 3 1534
138 127 103 Pecsõk Jan 1681 Sk Hrnciarske Zaluzany 4 1524
139 141 151 Loviska Ondrej 1415 Liptovska Sachova Skola 1522
140 134 104 Gacevic Gavrilo 1676 Sk Th Junior Banska Bystr 1515
141 138 171 Pison Jan 1350 Banska Bystrica 1515
142 150 139 Macko Michal 1448 Sk Th Junior Banska Bystr 3 1510
143 146 121 Kerdik Adam 1572 Sk Ruzomberok 3 1504
144 143 143 Gallova Monika 1439 Sk Prievidza 1501
145 130 131 Hanuliakova Alexandra 1507 Tj Mladost Zilina 4 1497
146 147 159 Kutny Marian 1395 Sk Hermes Belusa 3 1494
147 139 149 Barniak Adam 1422 Slovan Sliac 1486
148 106 114 Lazor Tomas 1624 Tj Mladost Zilina 1482
149 142 150 Geno Jaroslav 1416 Sk Th Junior Banska Bystr 1473
150 140 160 Peresini Martin 1378 Sk Th Junior Banska Bystr 1471
151 107 102 Sevcikova Petronela 1692 Sk Radost Kysucke Nove Me 1468
152 152 134 Jakab Frantisek 1493 Sk Cebovce 3 1464
153 159 123 Kevicky Rastislav 1567 Sk Slovan Bratislava 1459
154 162 170 Parak Lubomir 1350 Individualny Clen 1441
155 153 157 Halamova Maria 1400 Tj Mladost Zilina 3 1439
156 155 145 Vyparina Lubomir 1437 Tj Mladost Zilina 3 1423
157 160 127 Macko Peter 1525 Ksn Bratislava 1422
158 166 152 Sulajova Beata 1415 Sk Garde Detva 2 1416
159 149 111 Pastir Tomas 1633 Slavia Pu Presov 3 1407
160 167 147 Balaz Jakub 1433 Sk Th Junior Banska Bystr 2 1401
161 157 154 Lazorova Maria 1405 Tj Mladost Zilina 3 1392
162 161 153 Petrikova Emilia 1408 Sk Th Junior Banska Bystr 1386
163 154 144 Lalikova Jana 1439 Sk Garde Detva 3 1379
164 165 158 Hanesova Dominika 1400 Sk Garde Detva 2 1373
165 163 169 Majer Radovan 1350 So Podbrezova 1361
166 156 161 Chamulova Romana 1350 Sk Garde Detva 3 1360
167 164 148 Pavlova Stela 1430 Sk Th Junior Banska Bystr 1346
168 168 166 Kluckova Alzbeta 1350 Sk Szs Celovce 2 1275
169 169 155 Dobrik Juraj 1401 Sk Th Junior Banska Bystr 2 1273
170 170 172 Vanka Jan 1350 Sk Th Junior Banska Bystr 2 1229
171 173 165 Kevicky Patrik 1350 Ksn Bratislava 1198
172 171 162 Chovancova Martina 1350 Sk Garde Detva 1181
173 172 164 Kevicka Ingrid 1350 Slovan Bratislava 1061
174 175 167 Kmet Ivan 1660 SK Veza CVC Banska Bystri 0 964
175 174 173 Vybostokova Vladimira 1350 Sk Garde Detva 1 867
Trial version can convert no more than 30000 symbols.
Get the full featured version!
Komentáre:0

 

Konečné výsledky open B.Bystrica 2008
autor: webmater pridané: 14.09.2008 20:59 zaradenie: MSR rapid 2008 reaguj
 
Untitled document
 
Por.
T
Meno
FED
Elo
Klub
Body
TB1
TB2
TB3
1
IM
Lipka Juraj
SVK
2431
Sk Hoffer Komarno
8,0
39,5
41,5
52,5
2
 
Csiba Dominik
SVK
2157
Sk Dunajska Streda
7,5
38,5
40,0
51,0
3
 
Hlas Jan
SVK
2175
Tj Mladost Zilina
7,5
36,0
36,5
47,5
4
FM
Briestensky Rastislav
SVK
2383
Sk Caissa Cadca
7,0
37,5
41,0
53,5
5
 
Banduka Zeljko
SVK
2225
Msk Martin
7,0
37,0
40,5
51,5
6
FM
Ruckschloss Karol
SVK
2239
Sk Slovan Bratislava
7,0
34,5
40,5
51,0
7
 
Zvarik Martin
SVK
2137
Tj Mladost Zilina
6,5
38,0
42,0
53,5
8
GM
Manik Mikulas
SVK
2453
Kdv Kezmarok
6,5
36,0
42,5
55,0
9
 
Varga David
SVK
2286
Sk Dunajska Streda
6,5
36,0
40,5
52,5
10
 
Blaho Stefan
SVK
2139
Sk Basta Nove Zamky
6,5
35,5
39,5
51,0
11
 
Michalicka Milan
SVK
2202
Sk Th Junior Banska Bystr
6,5
35,0
41,5
53,0
12
 
Maslik Miroslav
SVK
2328
Sk Trencin
6,5
34,5
42,5
53,5
13
 
Murin Pavol
SVK
2072
Msk Dolny Kubin
6,5
33,0
38,0
50,0
14
 
Sulko Jan
SVK
2114
Tj Slavia Tu Zvolen
6,5
32,0
35,5
46,0
15
 
Panis Radim
SVK
1917
Sk Veza Cvc Banska Bystri
6,5
30,0
35,5
45,0
16
 
Sorkovsky Miroslav
SVK
2107
Sk Th Junior Banska Bystr
6,0
34,0
41,0
53,0
17
WFM
Gregorova Zuzana
SVK
2142
Sk Th Junior Banska Bystr
6,0
34,0
40,5
52,5
18
 
Kleman Miroslav
SVK
2147
Sk Doprastav Bratislava
6,0
33,5
38,0
48,0
19
 
Vyparina Matej
SVK
2177
Tj Mladost Zilina
6,0
33,5
37,5
48,5
20
 
Riabov Alexander
SVK
2102
Individualny clen
6,0
32,0
40,0
52,0
21
 
Hrnciar Roman
SVK
2078
Msk Dolny Kubin
6,0
32,0
38,0
49,5
22
 
Koval Maros
SVK
2108
Osk Margecany
6,0
32,0
37,5
47,5
23
 
Detko Jan
SVK
2135
Sk Prievidza
6,0
32,0
36,5
48,0
24
 
Bakalar Jan
SVK
2110
Tj Slovan Rajecke Teplice
6,0
32,0
36,0
47,5
25
 
Brhel Jan
SVK
2105
Sk Radost Kysucke Nove Me
6,0
31,5
36,5
48,0
26
 
Zavarsky Juraj
SVK
2088
Sk Medea Martin
6,0
31,0
39,0
50,5
27
 
Schwabik Bruno
SVK
2038
Msk Spisska Nova Ves
6,0
31,0
38,0
47,5
28
 
Novacek Vladimir
SVK
2051
So Podbrezova
6,0
31,0
33,5
44,5
29
 
Stehlik Jan
SVK
1858
Sk Garde Detva
6,0
30,0
36,5
45,5
30
 
Giertli Vladimir
SVK
2063
So Podbrezova
6,0
29,0
36,0
47,0
31
 
Puskar Jan
SVK
2080
Sk Veza Cvc Banska Bystri
5,5
31,5
36,5
47,0
32
 
Daubner Jakub
SVK
2129
Tj Mladost Zilina
5,5
30,0
34,5
45,5
33
 
Janco Darius
SVK
2059
Sks Dubnica N/V
5,5
29,5
37,0
47,0
34
 
Tropp Frantisek
SVK
2132
Kdv Kezmarok
5,5
29,5
36,0
46,0
35
 
Hyll Jan
SVK
2063
Sk Medea Martin
5,5
29,5
35,0
44,5
36
 
Androvic Peter
SVK
1950
Sk Lokomotiva Caissa Brat
5,5
29,0
37,5
47,5
37
 
Schõnecker Rudolf
SVK
1980
Sk Slovan Bratislava
5,5
29,0
37,0
44,0
38
 
Goga Frantisek
SVK
1975
Sk Doprastav Bratislava
5,5
28,5
36,5
46,5
39
 
Vass Frantisek
SVK
2404
Sk Zentiva Hlohovec
5,5
28,5
36,0
46,0
40
 
Garban Mario
SVK
1838
Sk Prievidza
5,5
28,5
32,5
39,0
41
 
Ondras Juraj
SVK
2036
Sk Veza Cvc Banska Bystri
5,5
27,5
36,5
45,0
42
 
Miciak Emanuel
SVK
1987
Povazan Nove Mesto Nad Va
5,5
27,0
32,0
41,5
43
 
Ostrochovsky Anton
SVK
2055
Tzob Bytca
5,5
27,0
31,5
41,0
44
 
Gajdosik Andrej
SVK
1935
Tj Mladost Zilina
5,5
26,0
34,0
45,0
45
 
Hradsky Jun Ales
CZE
1900
 
5,5
26,0
29,5
38,5
46
 
Medvec Miroslav
SVK
1768
Liptovska Sachova Skola
5,5
25,0
34,5
44,0
47
 
Recky Norbert
SVK
1939
Msk Spisska Nova Ves
5,5
25,0
32,5
41,5
48
 
Holeczy Michal
SVK
1727
Sk Th Junior Banska Bystr
5,5
23,0
31,0
40,0
49
 
Svana Peter
SVK
2198
Sk Radost Kysucke Nove Me
5,0
35,0
41,0
54,0
50
 
Belus Benjamin
SVK
1983
Akademik Tu Kosice
5,0
29,0
38,5
49,5
51
 
Csaszarc Ferenc
HUN
1350
MLR Balasz Gyarmat
5,0
28,5
38,5
50,0
52
 
Zrost Rudolf
SVK
1980
Msk Spisska Nova Ves
5,0
28,5
37,5
47,5
53
 
Briestenska Andrea
SVK
1819
Sk Caissa Cadca
5,0
28,5
37,0
46,0
54
 
Andras Tomas
SVK
1928
Kdv Kezmarok
5,0
28,5
36,5
46,5
55
 
Kraml Maros
SVK
2033
Sk Mestske Lesy Kremnica
5,0
28,5
35,0
45,5
56
 
Gregor Jozef
SVK
2042
Sk Th Junior Banska Bystr
5,0
28,5
34,5
45,0
57
 
Cierny Lubomir
SVK
1993
Tj Slavia Tu Zvolen
5,0
28,0
36,5
48,0
58
 
Tropp Lukas
SVK
1923
Kdv Kezmarok
5,0
28,0
32,5
41,5
59
 
Stehlik Peter
SVK
1854
Sk Garde Detva
5,0
27,5
35,5
46,5
60
 
Skarba Stanislav
SVK
1940
Msk Ziar Nad Hronom
5,0
27,0
34,0
44,0
61
 
Luptak Pavol
SVK
2090
Psk Banska Bystrica
5,0
27,0
33,0
43,0
62
 
Petras Marian
SVK
1728
Liptovska Sachova Skola
5,0
26,5
35,0
44,0
63
 
Murin Jan
SVK
1850
Sk Hrinova
5,0
26,5
33,5
42,5
64
 
Obdrzalkova Anita
SVK
2031
Sk Dunajska Streda
5,0
26,5
32,5
41,5
65
 
Stefanik Marcel
SVK
1844
Tj Mladost Zilina
5,0
25,5
36,5
46,5
66
 
Fuchs Ladislav
SVK
1834
Cc Sklene Patriots
5,0
25,5
34,0
43,5
67
 
Arendas Marek
SVK
2109
Lokomotiva Trnava
5,0
25,0
34,5
44,0
68
 
Beno Milan
SVK
1797
Sk Lokomotiva Caissa Brat
5,0
24,5
33,0
41,0
69
 
Kraml Ivan
SVK
1842
Sk Mestske Lesy Kremnica
5,0
24,5
32,0
40,5
70
 
Kimerling Martin
SVK
1737
Ksn Bratislava
5,0
24,0
31,5
41,5
71
 
Oswald Roland
SVK
1727
Sk Handlova
5,0
24,0
31,0
39,5
72
 
Kukucka Matej
SVK
1661
Sk Povazske Podhradie
5,0
22,5
34,0
43,0
73
 
Hybl Jakub
SVK
1612
Tj Mladost Zilina
5,0
22,0
29,5
37,5
74
 
Salomons Lorenzo
SVK
1909
Sk Th Junior Banska Bystr
4,5
27,0
35,5
45,0
75
 
Pastir Stanislav
SVK
1963
Slavia Pu Presov
4,5
26,0
35,5
45,5
76
 
Molnar Lubos
SVK
1970
Msk Dolny Kubin
4,5
26,0
34,5
42,5
77
 
Vlha Matej
SVK
1748
Liptovska Sachova Skola
4,5
26,0
34,0
42,5
78
 
Sklars Tomas
SVK
1782
Ksn Bratislava
4,5
24,5
35,0
44,5
79
 
Pitonakova Adela
SVK
1857
Kdv Kezmarok
4,5
24,5
31,0
40,0
80
 
Hribik Julius
SVK
1781
Sk Th Junior Banska Bystr
4,5
24,0
34,5
43,0
81
 
Gonda Jan
SVK
1870
Sk Lokomotiva Caissa Brat
4,5
24,0
33,5
44,5
82
 
Zbirka Peter
SVK
2073
So Podbrezova
4,5
24,0
32,0
41,5
83
 
Pasztor Ladislav
SVK
1876
Sk Cebovce
4,5
24,0
31,5
37,5
84
 
Skrabakova Katarina
SVK
1639
Sk Sparta Povazska Bystri
4,5
23,0
35,0
44,0
85
 
Detko Rastislav
SVK
1850
Sk Prievidza
4,5
23,0
32,5
42,0
86
 
Zakovic Jozef
SVK
1897
Tj Start - So Bojnice
4,5
23,0
30,5
40,0
87
 
Sucik Samuel
SVK
1740
Sk Szs Celovce
4,5
22,5
32,0
41,5
88
 
Korbel Stefan
SVK
1626
Msk Martin
4,5
22,5
31,0
40,5
89
 
Milcova Zuzana
SVK
1811
Tsc Martin
4,5
22,0
32,0
41,5
90
 
Kevicka Lucia
SVK
1574
Ksn Bratislava
4,5
22,0
32,0
40,0
91
 
Sun Peter
SVK
1768
Tj Mladost Zilina
4,5
22,0
31,0
40,0
92
 
Gomola Miroslav
SVK
1652
Tj Mladost Zilina
4,5
22,0
30,5
39,0
93
 
Babic Jaroslav
SVK
1580
Tj Slavia Tu Zvolen
4,5
21,5
28,5
35,5
94
 
Trangos Miroslav
SVK
1704
So Podbrezova
4,5
21,5
27,0
36,5
95
 
Hudec Eduard
SVK
1655
Cc Sklene Patriots
4,5
21,0
32,0
40,5
96
 
Dolinsky Rastislav
SVK
1712
Sk Veza Cvc Banska Bystri
4,5
20,5
32,0
42,5
97
 
Povalac Stefan
SVK
1659
Sk Cebovce
4,5
20,5
28,5
36,5
98
 
Remen Igor
SVK
1772
Sk Medea Martin
4,5
19,5
30,5
40,5
99
 
Horbal Jozef
SVK
1581
So Start Levoca
4,5
19,5
27,5
34,5
100
 
Bella Julius
SVK
1726
So Podbrezova
4,5
19,5
26,0
34,0
101
 
Spacek Oliver
SVK
1526
Sk Trencin
4,5
19,0
28,5
37,0
102
 
Panisova Monika
SVK
1594
Tj Mladost Zilina
4,5
19,0
26,0
34,0
103
 
Vrbicky Marian
SVK
1521
Sk Veza Cvc Banska Bystri
4,5
18,5
29,0
36,5
104
 
Kral Jiri
CZE
1350
 
4,5
18,5
28,0
35,5
105
 
Kunzo Slavomir
SVK
1513
Sk Turcianske Teplice
4,5
18,0
29,5
38,0
106
 
Lazor Tomas
SVK
1624
Tj Mladost Zilina
4,5
15,5
21,0
29,0
107
 
Sevcikova Petronela
SVK
1692
Sk Radost Kysucke Nove Me
4,5
15,0
24,0
32,5
108
 
Stric Dusan
SVK
2023
Sk Liptov
4,0
25,0
33,0
43,0
109
 
Murinova Julia
SVK
1820
Sk Hrinova
4,0
24,5
37,0
46,0
110
 
Adamciak Tomas
SVK
1505
Liptovska Sachova Skola
4,0
22,5
31,0
40,5
111
 
Chlebo Miroslav
SVK
1782
Sk Garde Detva
4,0
22,0
31,0
42,0
112
 
Laszlo Gustav
SVK
1630
Sk Garde Detva
4,0
21,0
30,0
38,5
113
 
Zaymus Mikulas
SVK
1615
Tj Mladost Zilina
4,0
21,0
28,5
37,5
114
 
Melichercik Jozef
SVK
1642
Sk Garde Detva
4,0
20,0
34,0
43,5
115
 
Kutny Marian
SVK
1736
Sk Hermes Belusa
4,0
20,0
32,0
42,0
116
 
Prielozny Eduard
SVK
1958
Tj Mladost Zilina
4,0
20,0
28,0
35,5
117
 
Kolibik Jan
SVK
1608
Slovan Sliac
4,0
19,5
29,5
38,5
118
 
Stupak Peter
SVK
1975
Tj Slavia Tu Zvolen
4,0
19,5
27,5
36,5
119
 
Martinka Tomas
SVK
1549
Sk Garde Detva
4,0
19,0
32,0
41,5
120
 
Flak Lubomir
SVK
1693
Sk Bucina Zvolen
4,0
19,0
28,0
36,0
121
 
Molnar Jozef
SVK
1484
Sk Cebovce
4,0
19,0
27,5
35,0
122
 
Zaoral Jakub
CZE
1350
Ostrava
4,0
18,0
29,5
37,5
123
 
Spacek Marcel
SVK
1571
Sk Trencin
4,0
18,0
29,0
38,0
124
 
Polakova Eva
SVK
1448
Katolicky Kruh Bosco Bard
4,0
18,0
28,5
36,5
125
 
Lukacova Barbora
SVK
1697
Sk Matfyzak
4,0
18,0
27,0
35,5
126
 
Oktavec Ivan
SVK
1595
Sk Bucina Zvolen
4,0
17,5
29,0
35,5
127
 
Pecsõk Jan
SVK
1681
Sk Hrnciarske Zaluzany
4,0
17,0
27,5
37,0
128
 
Forgac Matej
SVK
1442
Sk Garde Detva
4,0
15,5
25,5
33,5
129
 
Veselovsky Michal
SVK
1401
Liptovska Sachova Skola
4,0
15,0
25,5
32,5
130
 
Hanuliakova Alexandra
SVK
1507
Tj Mladost Zilina
4,0
14,0
21,5
28,0
131
 
Sandor Lukas
SVK
1925
Cc Sklene Patriots
3,5
21,0
27,0
34,5
132
 
Valent Jan
SVK
1895
Sk Th Junior Banska Bystr
3,5
20,5
29,0
37,5
133
 
Sucikova Katarina
SVK
1558
Sk Szs Celovce
3,5
18,0
28,0
36,0
134
 
Gacevic Gavrilo
SVK
1676
Sk Th Junior Banska Bystr
3,5
17,0
27,5
36,0
135
 
Hlavacik Jozef
SVK
1477
Tsc Martin
3,5
17,0
27,5
32,5
136
 
Schõneckerova Eva
SVK
1485
Sk Slovan Bratislava
3,5
16,0
30,5
38,0
137
 
Zatyko Adrian
SVK
1512
Sk Cebovce
3,5
15,5
25,5
33,5
138
 
Pison Jan
SVK
1350
Banska Bystrica
3,5
15,0
27,5
34,5
139
 
Barniak Adam
SVK
1422
Slovan Sliac
3,5
13,0
26,5
33,5
140
 
Peresini Martin
SVK
1378
Sk Th Junior Banska Bystr
3,5
13,0
26,0
32,5
141
 
Loviska Ondrej
SVK
1415
Liptovska Sachova Skola
3,5
13,0
24,5
31,0
142
 
Geno Jaroslav
SVK
1416
Sk Th Junior Banska Bystr
3,5
13,0
23,5
29,5
143
 
Gallova Monika
SVK
1439
Sk Prievidza
3,5
12,5
27,0
34,5
144
 
Zakovicova Silvia
SVK
1435
Sk Prievidza
3,0
19,0
32,0
41,5
145
 
Volna Lukas
SVK
1449
Tsc Martin
3,0
18,0
30,5
39,5
146
 
Kerdik Adam
SVK
1572
Sk Ruzomberok
3,0
17,0
29,0
35,0
147
 
Kutny Marian
SVK
1395
Sk Hermes Belusa
3,0
16,0
30,5
38,5
148
 
Spisiak Pavol
SVK
1495
Sk Th Junior Banska Bystr
3,0
16,0
30,0
37,5
149
 
Pastir Tomas
SVK
1633
Slavia Pu Presov
3,0
16,0
26,0
34,0
150
 
Macko Michal
SVK
1448
Sk Th Junior Banska Bystr
3,0
14,0
28,5
36,0
151
 
Sucikova Svetlana
SVK
1446
Sk Szs Celovce
3,0
14,0
26,5
34,0
152
 
Jakab Frantisek
SVK
1493
Sk Cebovce
3,0
14,0
26,0
32,0
153
 
Halamova Maria
SVK
1400
Tj Mladost Zilina
3,0
12,5
26,5
34,0
154
 
Lalikova Jana
SVK
1439
Sk Garde Detva
3,0
11,0
22,0
28,0
155
 
Vyparina Lubomir
SVK
1437
Tj Mladost Zilina
3,0
10,5
25,5
33,0
156
 
Chamulova Romana
SVK
1350
Sk Garde Detva
3,0
10,0
22,0
27,5
157
 
Lazorova Maria
SVK
1405
Tj Mladost Zilina
3,0
9,0
20,5
26,0
158
 
Trgina Daniel
SVK
2109
Sk Veza Cvc Banska Bystri
2,5
19,0
34,0
43,0
159
 
Kevicky Rastislav
SVK
1567
Sk Slovan Bratislava
2,5
15,0
29,0
36,5
160
 
Macko Peter
SVK
1525
Ksn Bratislava
2,5
12,5
28,5
37,5
161
 
Petrikova Emilia
SVK
1408
Sk Th Junior Banska Bystr
2,5
11,5
27,5
34,0
162
 
Parak Lubomir
SVK
1350
Individualny Clen
2,5
11,5
25,5
30,5
163
 
Majer Radovan
SVK
1350
So Podbrezova
2,5
11,0
24,5
32,0
164
 
Pavlova Stela
SVK
1430
Sk Th Junior Banska Bystr
2,5
9,5
23,5
29,0
165
 
Hanesova Dominika
SVK
1400
Sk Garde Detva
2,0
13,0
26,5
34,5
166
 
Sulajova Beata
SVK
1415
Sk Garde Detva
2,0
12,5
29,0
37,0
167
 
Balaz Jakub
SVK
1433
Sk Th Junior Banska Bystr
2,0
10,0
26,0
31,0
168
 
Kluckova Alzbeta
SVK
1350
Sk Szs Celovce
2,0
7,5
20,5
27,0
169
 
Dobrik Juraj
SVK
1401
Sk Th Junior Banska Bystr
2,0
6,0
23,0
28,5
170
 
Vanka Jan
SVK
1350
Sk Th Junior Banska Bystr
2,0
5,5
17,0
23,0
171
 
Chovancova Martina
SVK
1350
Sk Garde Detva
1,5
5,5
23,0
29,5
172
 
Kevicka Ingrid
SVK
1350
Slovan Bratislava
1,5
3,0
22,0
29,0
173
 
Kevicky Patrik
SVK
1350
Ksn Bratislava
1,5
2,5
19,5
25,0
174
 
Vybostokova Vladimira
SVK
1350
Sk Garde Detva
1,0
8,0
23,0
30,5
175
 
Kmet Ivan
SVK
1660
SK Veza CVC Banska Bystri
0,0
0,0
31,0
39,5
Trial version can convert no more than 30000 symbols.
Get the full featured version!
Komentáre:2

 

Aktualizovaný zoznam prihlásených
autor: webmaster pridané: 11.09.2008 16:21 zaradenie: MSR rapid 2008 reaguj
 
 
p. meno NRtg Klub
1 Maník Mikuláš 2453 Prešov
2 Briestenský Rastislav 2435 Caisa Cadca
3 Lipka Juraj 2431 Bratislava
4 Vass Frantisek 2417 Hlohovec
5 Cziba Dominik 2362 SK D Streda
6 Maslik Miro 2343 SK Trenèín
7 Zvarik Martin 2313 Tj Mladost Zilina
8 Varga David 2300 Sk D. Streda
9 Vyparina Matej 2296 Tj Mladost Zilina
10 Ruckschloss Karol 2262 Slovan Bratislava
11 Švaòa Peter 2251 SK Radost Kys. N. Mesto
12 Ondruš Martin 2242 MSK Nitra
13 Gregorová Zuzana 2196 Sk Th Junior Banska Bystr
14 Michalicka Milan 2190 Sk Th Junior Banska Bystr
15 Kleman Miroslav 2183 SK Doprastav Bratislava
16 Štefan Blaho 2166 ŠK Bašta Nové Zámky
17 Daubner Jakub 2154 Tj Mladost Zilina
18 Gregor Michal 2140 Sk Th Junior Banska Bystr
19 Detko Jan 2134 Sk Prievidza
20 Tropp Feri 2123 KVD Kežmarok
21 Lukáè Roman 2119 Lokomotíva Trnava
22 Trgin Daniel 2109 Veža B.Bystrica
23 Brhel Ján 2106 SK Radost Kys. N. Mesto
24 Riabov Alexander 2103 Sk Strelec Devinska Nova
25 Arendáš Marek 2102 ŠK Handlová
26 Mièiak Maroš 2101 SK Radost Kys. N. Mesto
27 Nováèek Vladimír 2101 PŠK B.Bystrica
28 Koval Maroš 2093 Margecany
29 Sorkovsky Miroslav 2090 Sk Th Junior Banska Bystr
30 Lupták Pavol 2090 PŠK B.Bystrica
31 Hrnèiar Roman 2090 D. Kubín
32 Šulko Ján 2089 TU Zvolen
33 Bakalár Ján 2086 Raj Teplice
34 Murín Pavol 2082 Dolný Kubín
35 Stric Dusan 2067 Sk Liptov
36 Gajdosik Andrej 2062 Tj Mladost Zilina
37 Bálint Vladimír 2054 Medea Martin
38 Hyll Ján 2053 Medea Martin
39 Zrost Rudolf ml 2052 SNVes
40 Giertli Vladimir 2043 So Podbrezova
41 Ostrochovský, Anton 2042 Bytèa
42 Matl 2038 Prostejov FIDE
43 Schwabik Bruno 2038 SNVes
44 Ondras Juraj 2027 Sk Veza Cvc Banska Bystri
45 Andráš Tomáš 2026 KVD Kežmarok
46 Zbirka Peter 2022 So Podbrezova
47 Tropp Lukáš 2021 Kežmarok
48 Goga 2006 Bratislava
49 Kraml Maroš 2003 Kremnica
50 Obdžálková Anita 1995 SK Dunajská Streda
51 Murin Jan 1993 Sk Hrinova
52 Darius Janèo 1989 SK Dubnica n Váhom
53 Pilátik Michal 1988 Tj Mladost Zilina
54 Pastir Stanislav 1980 Slavia PU Presov
55 Schonecker Rudolf 1980 Bratislava
56 Baleja Marian 1977 Medea Martin
57 Mièiak Emanuel 1976 Považan n.mesto n.Váhom
58 Molnár 1970 Dolný Kubín
59 Androviè Peter 1947 Ružinov Bratislava
60 Medvec Miroslav 1934 Sk Krivan L.ondrasova
61 Prielozny Eduard 1928 Tj Mladost Zilina
62 Sandor Lukas 1925 Cc Sklene Patriots
63 Recký Norbert 1924 SNVes
64 Detko Rastislav 1922 Sk Prievidza
65 Žiaran Viliam 1911 ŠO KTK Liptovský Mikuláš
66 Salomons Lorenzo 1909 Sk Th Junior Banska Bystr
67 Zakovic Jozef 1909 Sk Prievidza
68 Stefanik Marcel 1887 Tj Mladost Zilina
69 Pásztor Ladislav 1876 SK Cebovce
70 Briestenská Andrea 1872 Caisa Cadca
71 Škarba Stanislav 1868 Z n Hronom
72 Vlha Matej 1867 Sk Krivan L.ondrasova
73 Stehlik Jan 1858 Sk Garde Detva
74 Pitoòáková Adela 1857 KDV Kežmarok
75 Gonda Jan 1856 Sk Lokomotiva Caissa Brat
76 Stehlík Peter 1854 Sk Garde Detva
77 Murínová Júlia 1848 Sk Hrinova
78 Gonda Jozef 1844 Sk Hrinova
79 Štupák 1841 TU Zvolen
80 Garban Mário 1838 Sk Prievidza
81 Hros Roman 1816 Sk Krivan L.ondrasova
82 Ivan Juraj 1805 Sk Krivan L.ondrasova -1484
83 Tropp Oliver 1803 Kežmarok
84 Valent Jan 1799 Sk Th Junior Banska Bystr
85 Remeò 1793 Martin
86 Milcová Zuzana 1790 TŠC Martin
87 Hribik Julius 1781 Sk Th Junior Banska Bystr
88 Fabuš Marian 1773 So Podbrezova
89 Šúò Peter 1768 Tj Mladost Zilina
90 Beòo Milan 1765 Sk Lokomotiva Caissa Brat
91 Haring Viktor 1761 Sk Th Junior Banska Bystr
92 Haring Vladimir 1761 Sk Th Junior Banska Bystr
93 Konko¾ Emil 1760 Stankovany
94 Koreò Pavel 1750 Sk Bucina Zvolen
95 Kraml Ivan 1743 Kremnica
96 Vaneková Viera 1741 Tj Mladost Zilina
97 Suèík Samuel 1740 SZŠ Èelovce
98 Kútny Marian 1736 BB
99 Holeczy Michal 1727 SK TH Junior B.Bystrica
100 Oswald Roland 1727 ŠK Handlová
101 Bella Július 1726 So Podbrezova
102 Lukáèová Barbora 1717 ŠK Matfyzák
103 Tomcik Michal 1708 Sk Krivan L.ondrasova
104 Trangoš Miroslav 1704 So Podbrezova
105 Flak Lubomir 1693 Sk Bucina Zvolen
106 Ševèíková Petronela 1692 SK Radost Kys. N. Mesto
107 Gacevic Gavrilo 1676 Sk Th Junior Banska Bystr
108 Kukuèka Matej 1661 SK Pov.Podhradie
109 Povalaè Štefan 1659 Sk Cebovce
110 Hudec Eduard 1655 Msk Ziar Nad Hronom
111 Gomola Miroslav 1652 Tj Mladost Zilina
112 Melichercik Jozef 1642 Sk Garde Detva
113 Auxt Ján 1640 Kurta BB
114 Škrabáková Katarina 1639 SK Pov.Podhradie
115 Sklárš Tomáš 1636 KŠN Bratislava
116 Pastir Tomáš 1633 Slavia PU Presov
117 Laszlo Gustav 1630 Sk Garde Detva
118 Korbel Stefan 1626 MSK Martin
119 Hybl Jakub 1612 Tj Mladost Zilina
120 Kolibik Jan 1608 Slovan Sliac
121 Milec Pavol 1604 Suèany
122 Oktavec Ivan 1595 Sk Bucina Zvolen
123 Babic Jaroslav 1580 Slavia TU Zvolen
124 Horbal Jozef 1568 Levoèa
125 Kevicky Rastislav 1567 Sk Slovan Bratislava
126 Suèíková Katarína 1558 SZŠ Èelovce
127 Martinka Tomas 1549 Sk Garde Detva
128 Macko Peter 1525 KSN Bratislava
129 Zatyko Adrian 1512 Sk Cebovce
130 Hanuliakova Alexandr. 1507 Tj Mladost Zilina
131 Pastorek Jakub 1507 Sk Krivan L.ondrasova
132 Adamèiak Tomáš 1505 Sk Krivan L.ondrasova
133 Jakab Frantisek 1493 Sk Cebovce
134 Kováèová Eva 1485 Sk Slovan Bratislava
135 Hlaváèik Jozef 1477 TŠC Martin
136 Macko Michal 1448 JUNIOR BBystrica
137 Suèíková Svetlana 1446 SZŠ Èelovce
138 Forgac Matej 1442 Sk Garde Detva
139 Lalíková 1439 Sk Garde Detva
140 Vyparina Lubomir 1437 Tj Mladost Zilina
141 Zakovicova Silvia 1435 Sk Prievidza
142 Baláž Jakub 1433 SK TH Junior BB
143 Volna Lukáš 1431 Martin
144 Pavlova Stela 1430 Sk Th Junior Banska Bystr
145 Barniak Adam 1422 Slovan Sliac
146 Šulajová 1415 Sk Garde Detva
147 Hudec Martin 1414 Msk Ziar Nad Hronom
148 Petríková Emília 1408 Sk Th Junior Banska Bystr
149 Dobrík Juraj 1401 Sk Th Junior Banska Bystr
150 Panisova Monika 1400 Tj Mladost Zilina
151 Halamova Maria 1400 Tj Mladost Zilina
152 Hanesová Dominika 1400 Sk Slovan Bratislava
153 Hanesová Dominika 1400 Sk Garde Detva
154 Kútny Marian 1395 BB
155 Pereršíny Martin 1378 Sk Th Junior Banska Bystr
156 Piták Richard 1350 TŠC Martin
157 Lazorova Maria 1350 Tj Mladost Zilina
158 Kluèková Alžbeta 1350 SZŠ Èelovce
159 Majer Radovan 1350 So Podbrezova
160 Vanka Ján 1350 Sk Th Junior Banska Bystr
161 Gálová Monika 1350 Sk Prievidza
162 Prchalová 1350 Sk Prievidza
163 Chovancová Martina 1350 Sk Garde Detva
164 Výbošoková Vladimíra 1350 Sk Garde Detva
165 Chamulová 1350 Sk Garde Detva
166 Molná Jozef 1350 Sk Cebovce
167 Parak Lubomir 1350 Nova Abraham BB
168 Selecký Michal 1350 Kurta BB
169 Kevicka Ingrid 1350 KŠN Bratislava
170 Kevický Patrik 1350 KŠN Bratislava
171 Kimmerling Martin 1350 KŠN Bratislava
172 Kevicka Lucia 1350 Ksn Bratislava
173 Geòo Jaroslav 1350 BB
174 Pisoò Ján 1350 B. Bystrica
175 Chrobák Martin 1350 B. Bystrica
176 Kme Ján 1350 SK TH Junior BB
177 Hradský Aleš   Prostejov
178 Csaszarc Ferenc   MLR Balasz Gyarmoty
179 Král Jiri   Misal Ostrava
180 Zaoral Jakub   cz
Trial version can convert no more than 30000 symbols.
Get the full featured version!
Komentáre:0

 

Propozície - pozvánka
autor: webmaster pridané: 09.09.2008 21:55 zaradenie: MSR rapid 2008 reaguj
 
 
 
 
 
ŠK TH JUNIOR Banská Bystrica, Mesto Banská Bystrica, CVÈ Havranské Banská Bystrica, ŠK pri MO Matice Slovenskej v Bystrici
 
usporiadajú v dòoch 12.-14.9.2008 šachový turnaj pri príležitosti výroèia schválenia ústavy SR zaradený do 1.roèníka seriálu Grand Prix Slovenskej republiky všachu. aároveò ako
 
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA VŠACHU
OPEN BANSKÁ BYSTRICA 2008
 
Miesto:Internát EKONOMICKEJ FAKULTY UMB v Banskej Bystrici, trieda SNP 53
(300 m od hlavnej železniènej stanice vBystrici)
 
Organizaèná rada:R.Vrbovský J.Sýkorová, I.Kovaèoviè, Z.Gregor, p.Pitschmanová, M..Michalièka, M.Gregor
 
Garant VV SŠZ:Ing. Peter Mego, riadite¾ seriálu Grand prix SR 2008
 
Systém hry:Švajèiarsky systém pod¾a pravidiel FIDE 2x60 minút na 9 kôl so zapisovaním a zápoètom na LOK SR.
Platia pravidlá FIDE pre rapid šach.
Program:12.9. 14 00 -15 30 Prezentácia, 16 00 Otvorenie turnaja 16 10 1. kolo18 20 2. kolo 13.9 8 00 3. kolo1010 4. kolo14 00 - 5. kolo16 10 6. kolo
14.9. 8 007. kolo 10 10 8. kolo 12 20 - 9.kolo 14 30 - 15 00 Vyhodnotenie turnaja
Ceny: 1.Pohár +medaila .8 000,-Sk 2. 4 000,-Sk 3. 3 000,-Sk. Spolu finanèný fond (min. 20 000 Sk) + vecné ceny do 10.miesta. Vecné ceny župana BBSK a primátora mesta BB pre 1.-3.miesto pre kat. dievèat a chlapcov do10, 12, 14, 16, arokov - juniori (nar.1988 a , žien, seniorov + najlepší hráè do elo 2000,1800,1500. Ceny pre M kraja B.Bystrica 2008 1.miesto 1000,-Sk 2.miesto 600,-Sk 3. miesto 400,-Sk
 
Vklad:250 Sk dospelí, 120 Sk žiaci do 18 rokov ( r.nar.1990 aší) + dôchodcovia (nad 60 rokov resp. invalid. ) hráèi ztalentov SSZ platia len príspevok 60 Sk
Bez vkladu GM a IM, aí hostia.
(Hráèi neprihlásení vèenom termíne + 50,-Sk)
 
Obèerstvenie:Zabezpeèí organizátor formou bufetu (párky, guláš, obl. chlebíèky, sladkosti, nápoje).
 
Poznámka:Pri prezentácii je nutné, aby každý hráè (okrem hráèov bez vkladu, dievèat, žien azahranièných, resp. výnimiek povolených riadite¾om turnaja) odovzdal pri prezentácii vyhovujúce šachové hodiny resp. šachovú súpravu tak, aby dvojice hráèov zého klubu priniesli pomer súprav a hodín 1:1. Hráè, ktorý pri prezentácii neodovzdá vyhovujúce hodiny resp. šachy môže sa prezentova organizátorom turnaja zvýšeným vkladom o 100 Sk za zapožièanie hracieho materiálu.
 
Zaradenie turnaja: Turnaj zaradený ako Majstrovstvá SR 2008 vrapid-šachu sávnením pre víazareprezentova SR na
M E resp. M Sveta vrapid-šachu. Zároveò je turnaj zaradený do série GP rapid 2008. VC žiakov prímatora Mesta BB amládeže - dorastu a juniorov predsedu BBSK.
 
Ubytovanie: Je zabezpeèené v internáte Ekonomickej fakulty ved¾a hracej miestnosti. Požiadavky na ubytovanie v 250,-/noc/lôžko (3-4lôžkové izby) , 300,-/noc/lôžko ( dvojlôžkové izby) nahlási do 9.9.08. Po naplnení kapacity 45 miest je nutné h¾ada iné .
 
Prihlášky ,Do 9.9.2008
 
informácie a :Zdenek Gregor Bernolákova 18, B.Bystrica E-mail: gregor@chess.sk
 
ubytovanie T:048/4101693, 4322 510 (zam) M 0907/821801 0907/802355
 
Poznámka:Pre šachové kluby kraja Banská Bystrica sa zároveò uskutoèní 13.9. o 12 00 otvorené zasadnutie KŠZ kraja BB, a losovanie súaží 3.a 4.ligy kraja BB.
 
Výsledky z 1997:1.V.Giertli 2.M. Gregor 3.P.Papanetz 88 hráèov ( 28 mládež)
1998: 1.E.Pintér 2.T.Likavský GM 3.M.Lednický 98 hráèov (31 mládež)
1999: 1.Z.Rigo 2.K.Ruckschlos 3.V.Szucs139 hráèov (40 mládež)
2000: 1.P.Vavrák IM 2.L.Janko 3.Z.GregorováWFM108 hráèov ( 35 mládež)
2001MSR1.M. Mrva GM 2.M.Ráchela 3.P.Hanko132 hráèov ( 42 mládež)
2002: 1.M. Lednický 2.Ž.Banduka 3.M.Huba 107 hráèov (36 mládež)
2003:1.E. Hagara 2. M. Zvarík 3. J. Sedlár 120 hráèov (40 mládež)
2004:1.J.Šulko 2.J.Gregor 3. Ž. Banduka117 hráèov (41 mládež)
2005MSR1 M.Roháèek 2. P. Jelen 3.M.Vyparina146 hráèov ( 48 mládež)
2006MSR1.F.Vass 2. T.Likavský GM 3.K.Baòas 147 hráèov (43 mládež)
2007 1.A Riabov 2. Z.Gregová WFM 3.D.Turòa 153 hráèov ( 48 mládež)
 
Mgr.Richard Vrbovský , riadite¾ turnaja Ing. Zdenek Gregor,org. vedúci a hlavný rozhodca
 
 
Trial version can convert no more than 30000 symbols.
Get the full featured version!
Komentáre:116989

 

Úvodná stránka