[ Webhosting profitux.cz ]

Celkový počet článkov: 102 v archive článkov.

Zobrazené články: od 36 do 42

Strana : ->    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15  
 
Majstrovstvá Sveta v Turecku
autor: Vladimír Haring pridané: 10.11.2009 18:44 zaradenie: svet šachu príloha: reaguj
V termíne od 11.11 do 23.11. sa člen klubu Junior Banská Bystrica Viktor Haring zúčastní MAJSTROVSTIEV SVETA mládeže v Turecku ( Antalya). Držme mu palce !! Link na MS : oficiálna stránka http://wycc2009.tsf.org.tr/ Slovak link http://www.pechac.webzdarma.cz/
Komentáre:0

 

2.liga 3-4 kolo - prehra a viťazstvo!
autor: webmaster pridané: 08.11.2009 15:30 zaradenie: svet šachu príloha: reaguj
Stále sa držíme v popredí, preto ďakujem všetkým za bojovné výkony a za snahu víťaziť!
Komentáre:0

 

1.liga - 1, 2.kolo - Veľké úspechy Junioru A
autor: webmaster pridané: 19.10.2009 22:29 zaradenie: svet šachu príloha: reaguj
V 1.kole Junior A vyhralo s Bardejovom s nasadeným 5.tímom 5:3, úspechom je najme remíza Mira Sorkovského s Veľmajstrom Mrvom, a v 2.kole sa podarilo remizovať s nasadenou jednotkou Michalovcami, po takom heroickom výkone, s lepším umiestnením by nemal byť problem v 1.lige gratulácia!! V 4.lige sa nášmu Junioru C nepodarilo remizovať s oveľa silnejším súperom (Balassagyarmati Kabel SE ),prehrali sme 0,5-7,5. Bez posíl sa umiestenie do 3.miesta zdá nereálne, pretože podľa súpiek patria niektoré tímy do 2.ligy.
Komentáre:1

 

2.liga 1,2. kolo - Dôležité víťazstvá!
autor: webmaster pridané: 11.10.2009 20:22 zaradenie: 2 liga príloha: reaguj
Nováčik súťaže tím Junior B, ukázal, že v 2.lige sa nestratí, najmä výsledkom prvého kola so skúsenejším súperom Kurtou B.Bystrica vyhral rozdielom triedy 7:1!,(zaujímavosť Junior A vyhral 6:2!) avšak 2.kole sme dostatočne nenaplnili očakávania z predchadzajúceho zápasu,a v najsilnejšom zložení sme napokon viťazstvo vydreli 4,5:3,5, ale zaslúžene vyhrali.
Komentáre:2

 

Mládež
autor: Vladimír Haring pridané: 28.09.2009 11:35 zaradenie: turnaje príloha: reaguj
Cez víkend začal nový ročník SPEKTRUM CHESS turnajov mládeže v Žiline, zúčastnili sa ho aj dvaja hráči JUNIOR BB . Veronika Rudinská a Filipko Haring , obaja odohrali slušný turnaj. Veronika obsadila slušné 21.miesto (3.body) ,za zmienku stojí výhra v 3.kole s Jakubom Gažíkom ,ktorý ide v šľapajách svojich slávnejších súrodencov. Filipko obsadil pekné 7.miesto (5 bodov) ,škoda zbytočnej prehry v 1.kole, všetko si vynahradil v posledných kolách, keď sa vyšplhal na 3.stôl.
Komentáre:4

 

Konečné poradie open B. Bystrica 2009
autor: webmaster pridané: 20.09.2009 23:05 zaradenie: svet šachu príloha: reaguj
Document title
 
Grand Prix SR 2009
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Open Banska Bystrica 2009
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Konecné poradie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
reálne rp          +-                 10 - 30b.rozdiel
por
št.c.
 
Meno
OK
FIDE
FED
Klub
kat.
body
PostB
BH.
BH.
výhry
Artg
     Rp        orientačné
1
1
GM
Likavsky Tomas
0
2478
SVK
Sk Prievidza
 
8,0
42,0
42,0
54,5
7
0,7
2430
2
2
 
Mazur Stefan
0
2367
SVK
Sk Zemplin Michalovce
C20
7,5
40,5
44,0
56,5
6
7,6
2401
3
6
 
Banduka Zeljko
0
2207
SVK
Msk Martin
 
7,0
39,0
41,0
53,0
6
13,8
2254
4
3
 
Ondrus Martin
0
2304
SVK
Nitriansky Sachovy Klub N
C20
7,0
37,0
42,5
55,0
5
7,0
2327
5
4
FM
Ruckschloss Karol
0
2255
SVK
Sk Slovan Bratislava
S60
7,0
35,0
39,0
49,0
5
-2,0
2222
6
16
 
Malar Pavol
0
2133
SVK
Sk Zentiva Hlohovec
 
7,0
33,5
39,0
49,5
6
9,6
2174
7
24
 
Macka Oto
0
2065
SVK
Cc Sklene Patriots
 
6,5
36,0
40,0
51,5
5
32,4
2204
8
10
 
Adamko Peter
0
2174
SVK
Chess Club Turzovka
 
6,5
35,5
40,5
50,5
5
-1,8
2143
9
15
 
Koval Maros
0
2135
SVK
Prvy Sk Presov
 
6,5
35,0
40,0
51,0
5
8,8
2160
10
8
 
Michalicka Milan
0
2192
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
 
6,5
34,0
38,0
48,0
5
-2,6
2157
11
27
 
Svonavec Stefan
0
2044
SVK
Sk Vrable
S60
6,5
32,5
38,0
49,0
5
20,8
2117
12
7
 
Bezuch Martin
0
2203
SVK
Sk Strelec Devinska Nova
 
6,5
32,5
36,5
47,0
6
-8,2
2118
13
32
 
Motycakova Monika
0
2038
SVK
Liptovska Sachova Skola
D20
6,5
32,0
35,0
45,5
5
11,3
2051
14
26
 
Gregor Jozef
0
2052
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
 
6,0
34,5
40,0
51,5
5
18,7
2124
15
13
 
Lukac Roman
0
2140
SVK
Lokomotiva Trnava
 
6,0
32,5
38,0
49,0
5
-4,3
2088
16
45
 
Hyll Jan
0
1960
SVK
Sk Medea Martin
 
6,0
32,5
37,0
46,5
5
41,5
2115
17
34
 
Zatko Gregor
0
2026
SVK
Sk Levice
C20
6,0
32,0
38,5
49,5
4
29,3
2130
18
11
 
Sorkovsky Miroslav
0
2174
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
 
6,0
32,0
37,5
49,0
6
-11,6
2073
19
25
 
Kraml Maros
0
2053
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
 
6,0
32,0
36,5
47,0
5
6,0
2069
20
9
WFM
Gregorova Zuzana
0
2187
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
W
6,0
31,5
38,0
50,0
5
-10,4
2097
21
35
 
Pastir Stanislav
0
2020
SVK
Slavia Pu Presov
 
6,0
30,5
36,5
47,5
5
12,0
2051
22
43
 
Holeczy Martin
0
1965
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
 
6,0
30,5
36,0
47,0
5
28,2
2062
23
29
 
Trgina Daniel
0
2041
SVK
Sk Veza Cvc Banska Bystri
C20
6,0
30,0
35,5
47,0
6
2,4
2036
24
21
 
Sulko Jan
0
2078
SVK
Tj Slavia Tu Zvolen
 
6,0
29,5
37,0
47,5
4
-9,8
1988
25
14
 
Galvanek Ladislav
0
2139
SVK
So Central Zilina
 
6,0
28,0
33,0
42,0
4
-32,3
1802
26
5
 
Kleman Miroslav
0
2222
SVK
Sk Doprastav Bratislava
 
6,0
27,0
35,0
45,0
6
-27,2
1893
27
19
 
Luptak Pavol
0
2086
SVK
Psk Banska Bystrica
 
5,5
33,5
40,0
52,5
5
4,1
2093
28
57
 
Vnenk Lubomir
0
1865
SVK
Sk Tvrdosin
C16
5,5
33,0
40,0
50,0
5
75,4
2140
29
48
 
Milcova Zuzana
0
1917
SVK
Tsc Martin
D20
5,5
32,5
40,0
51,0
5
47,3
2105
30
22
 
Ondras Juraj
0
2069
SVK
Sk Veza Cvc Banska Bystri
 
5,5
31,5
36,5
47,0
5
-5,1
2021
31
30
 
Zelovic Marek
0
2040
SVK
Nitriansky Sachovy Klub N
 
5,5
30,5
38,5
48,5
5
-5,9
1995
32
93
 
Chlpik Martin
1648
0
SVK
Sk Levice
C14
5,5
30,5
38,0
49,5
5
140,9
2113
33
59
 
Stehlik Jan
0
1863
SVK
Sk Garde Detva
C16
5,5
29,5
38,5
48,0
4
62,8
2077
34
36
 
Puskar Jan
0
2019
SVK
Sk Veza Cvc Banska Bystri
 
5,5
29,5
34,5
43,5
5
-9,5
1926
35
17
 
Gregor Michal
0
2116
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
 
5,5
29,0
36,0
46,0
4
-29,0
1925
36
37
 
Panis Radim
0
1997
SVK
Sk Veza Cvc Banska Bystri
C20
5,5
29,0
35,0
46,0
5
-13,0
1911
37
50
 
Banic Marek
1897
0
SVK
Sk Sparta Povazska Bystri
 
5,5
28,5
37,0
46,5
4
25,3
1976
38
39
 
Belus Benjamin
0
1987
SVK
Akademik Tu Kosice
 
5,5
28,5
36,5
46,5
5
5,2
1965
39
55
 
Mejsnar Miroslav
1879
0
SVK
Sk Sparta Povazska Bystri
 
5,5
27,5
33,5
42,5
5
23,8
1951
40
56
 
Murinova Julia
0
1867
SVK
Sk Hrinova
D20
5,5
27,0
35,5
44,5
5
37,8
1989
41
28
 
Kvassay Peter
0
2041
SVK
Sk Sparta Povazska Bystri
 
5,5
27,0
32,5
42,5
4
-24,7
1815
42
38
 
Kanos Jozef
0
1990
SVK
Sk Orlova Pohorela
 
5,5
27,0
29,0
37,5
4
-27,6
1829
43
62
 
Kyselak Pavel
0
1859
CZE
Prostejov
 
5,5
25,5
28,0
34,5
5
-3,1
1729
44
49
 
Haring Viktor
0
1914
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
C10
5,5
25,0
34,0
43,5
4
-11,5
1840
45
12
 
Jancovic Peter
0
2143
SVK
Nitriansky Sachovy Klub N
C20
5,0
31,5
39,5
49,5
4
-27,5
1980
46
20
 
Murin Pavol
0
2079
SVK
Msk Dolny Kubin
 
5,0
29,5
38,0
48,0
4
-29,0
1926
47
44
 
Ostrochovsky Anton
0
1961
SVK
Tzob Bytca
 
5,0
29,5
38,0
47,5
4
19,5
2017
48
41
 
Cierny Lubomir
0
1980
SVK
Tj Slavia Tu Zvolen
S60
5,0
28,0
36,5
49,0
5
-0,2
1973
49
40
 
Goga Frantisek
0
1984
SVK
Sk Doprastav Bratislava
S60
5,0
28,0
33,5
43,0
3
-17,8
1813
50
47
 
Salomons Lorenzo
1930
0
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
 
5,0
26,5
34,5
45,0
4
-14,9
1849
51
58
 
Medvec Miroslav
0
1863
SVK
Liptovska Sachova Skola
C20
5,0
26,5
31,5
41,0
4
10,6
1887
52
53
 
Stehlik Peter
0
1885
SVK
Sk Garde Detva
 
5,0
26,0
34,0
43,5
5
-13,8
1819
53
51
 
Bohm Vilem
0
1891
CZE
Prostejov
S60
5,0
25,0
32,0
42,0
5
-22,3
1796
54
61
 
Holeczy Michal
0
1861
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
 
5,0
24,5
32,0
40,0
4
-14,4
1790
55
91
 
Zigo Pavol
1654
0
SVK
Sk Dms Zilina
 
5,0
22,5
33,0
41,5
4
60,1
1812
56
103
 
Adamciak Tomas
0
1574
SVK
Liptovska Sachova Skola
C12
5,0
22,0
30,0
36,0
5
82,4
1786
57
69
 
Allaram Norbert
1779
0
SVK
Sk Vinica
 
5,0
21,5
31,0
38,5
3
-26,5
1650
58
108
 
Simo Marian
1529
0
SVK
Tsc Martin
C10
5,0
21,0
33,5
43,0
4
126,0
1928
59
73
 
Bella Julius
1758
0
SVK
So Podbrezova
C20
5,0
21,0
29,5
40,0
4
-4,3
1743
60
67
 
Hribik Julius
1786
0
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
S60
5,0
20,5
30,0
38,0
4
-41,4
1563
61
52
 
Sandor Lukas
0
1888
SVK
Cc Sklene Patriots
 
5,0
19,0
26,5
33,5
5
-64,7
1589
62
64
 
Hradsky Jun  Ales
0
1833
CZE
Prostejov
 
4,5
27,5
37,0
47,5
3
32,4
1905
63
33
 
Giertli Vladimir
0
2029
SVK
So Podbrezova
 
4,5
26,5
34,0
44,5
3
-41,2
1821
64
63
 
Janosova Kristina
0
1856
SVK
Cc Sklene Patriots
W
4,5
25,0
35,0
44,5
3
-1,0
1801
65
66
 
Urbanik Lukas
1801
0
SVK
Sk Caissa Cadca
C20
4,5
25,0
34,0
44,0
3
15,9
1813
66
60
 
Valent Jan
0
1862
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
S60
4,5
25,0
32,5
41,0
4
-3,3
1835
67
86
 
Milec Pavol
1662
0
SVK
Tatran Sucany
 
4,5
24,5
35,5
44,5
2
76,4
1916
68
18
 
Riabov Alexander
0
2105
SVK
Lokomotiva Topolcany
 
4,5
24,5
33,0
42,0
4
-55,3
1775
69
105
 
Simo Lubomir
1572
0
SVK
Tsc Martin
C16
4,5
24,5
33,0
41,5
4
90,6
1856
70
77
 
Hros Roman
0
1729
SVK
Liptovska Sachova Skola
C14
4,5
23,5
36,0
46,0
4
38,5
1879
71
76
 
Bohdal Jan
1730
0
SVK
Msk Martin
 
4,5
23,0
33,0
43,5
3
40,7
1895
72
42
 
Pasztor Stefan
0
1971
SVK
Sk Cebovce
 
4,5
23,0
31,0
41,5
4
-49,2
1726
73
70
 
Koren Pavel
1769
0
SVK
Sk Bucina Zvolen
 
4,5
23,0
26,0
32,0
4
6,9
1757
74
83
 
Demko Rastislav
1680
0
SVK
Chess Club Turzovka
 
4,5
22,5
32,0
41,5
4
53,8
1865
75
106
 
Volna Lukas
1559
0
SVK
Tsc Martin
C12
4,5
22,5
32,0
39,5
4
67,8
1735
76
141
 
Zaoral Jakub
1000
0
CZE
Brno
 
4,5
22,5
31,5
41,0
3
0,0
1838
77
75
 
Takacs Zsolt
1745
0
SVK
Sk Vinica
 
4,5
22,0
33,0
42,5
3
1,4
1771
78
74
 
Melichercik Jozef
1750
0
SVK
Sk Garde Detva
C14
4,5
22,0
31,5
41,5
3
-9,5
1750
79
68
 
Vlha Matej
0
1786
SVK
Liptovska Sachova Skola
C20
4,5
22,0
31,5
41,0
3
-19,0
1677
80
23
 
Halaj Andras
0
2068
HUN
K.S.E. Balassagyarmat
 
4,5
22,0
31,5
40,5
4
-59,4
1650
81
87
 
Kanos Peter
0
1661
SVK
Sk Orlova Pohorela
C14
4,5
21,5
31,0
40,5
4
33,0
1772
82
46
 
Murin Jan
0
1952
SVK
Sk Hrinova
 
4,5
21,5
29,5
38,5
3
-56,4
1676
83
89
 
Babic Jaroslav
1657
0
SVK
Slovan Sliac
 
4,5
21,0
31,5
39,5
4
20,7
1707
84
81
 
Lukacova Barbora
0
1696
SVK
Sk Matfyzak
W
4,5
20,5
31,0
40,0
4
5,5
1737
85
88
 
Spisiak Jan
1660
0
SVK
Sk Bucina Zvolen
S60
4,5
20,0
29,0
39,0
4
-10,9
1614
86
101
 
Skotnicky Simon
1590
0
SVK
Sk Caissa Cadca
C16
4,5
19,5
33,5
43,0
2
60,6
1747
87
112
 
Molnar Jozef
1513
0
SVK
Sk Cebovce
 
4,5
18,5
30,5
39,5
3
67,3
1734
88
98
 
Pastir Tomas
0
1620
SVK
Slavia Pu Presov
C16
4,5
17,5
26,0
34,0
4
0,0
1579
89
114
 
Hlavacik Jozef
1507
0
SVK
Tsc Martin
S60
4,5
17,0
28,0
35,0
4
67,7
1701
90
65
 
Pasztor Ladislav
0
1829
SVK
Sk Cebovce
 
4,0
24,0
37,0
47,5
2
-16,3
1725
91
92
 
Svaralova Monika
1650
0
SVK
Sk Levice
D20
4,0
24,0
33,0
41,5
4
50,2
1816
92
80
 
Dolinsky Rastislav
1722
0
SVK
Sk Veza Cvc Banska Bystri
 
4,0
22,0
34,0
44,0
4
21,4
1810
93
79
 
Malatinec Emil
1727
0
SVK
Sk Garde Detva
 
4,0
20,0
31,0
39,5
4
-9,2
1732
94
95
 
Auxt Jan
1640
0
SVK
Psk Banska Bystrica
 
4,0
20,0
29,0
37,0
4
-9,0
1596
95
99
 
Furdik Peter
1619
0
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
 
4,0
19,5
30,5
40,0
3
-2,9
1568
96
100
 
Martinka Tomas
1599
0
SVK
Sk Garde Detva
C14
4,0
19,0
31,5
40,5
4
15,2
1641
97
78
 
Husarik Pavol
1728
0
SVK
Chess Club Turzovka
 
4,0
19,0
29,0
38,5
4
-38,0
1589
98
85
 
Vrbicky Marian
1663
0
SVK
Sk Veza Cvc Banska Bystri
 
4,0
19,0
28,0
37,0
4
-13,9
1623
99
137
 
Fabian Janos
1000
0
HUN
K.S.E. Balassagyarmat
 
4,0
17,0
30,5
38,0
3
0,0
1597
100
107
 
Oktavec Ivan
1557
0
SVK
Sk Bucina Zvolen
 
4,0
16,5
28,0
37,0
3
16,6
1629
101
139
 
Hofirek Benedikt
1000
0
CZE
Tj Lokomotiva Brno
C10
4,0
16,0
27,0
34,5
4
0,0
1554
102
110
 
Niznansky Lukas
1523
0
SVK
Sk Zentiva Hlohovec
C16
4,0
15,0
28,0
37,0
4
0,0
1544
103
115
 
Ivanic Martin
1499
0
SVK
Sk Lokomotiva Caissa Brat
 
4,0
14,0
25,0
31,5
4
-46,3
1358
104
124
 
Mojs Richard
1442
0
SVK
Liptovska Sachova Skola
C10
4,0
13,0
25,0
32,0
4
-3,8
1435
105
31
 
Zbirka Peter
0
2039
SVK
So Podbrezova
S60
3,5
25,5
37,0
48,5
3
-45,0
1796
106
71
 
Fasko Stefan
1760
0
SVK
Sk Bucina Zvolen
 
3,5
21,5
29,5
38,0
3
-44,1
1579
107
54
 
Erdelyi Michael
0
1879
SVK
Sk Lokomotiva Caissa Brat
 
3,5
20,5
28,5
37,5
2
-80,3
1515
108
82
 
Binka Miroslav
0
1691
SVK
Nitriansky Sachovy Klub N
 
3,5
19,0
30,5
39,5
3
-51,4
1526
109
90
 
Flak Lubomir
1655
0
SVK
Sk Bucina Zvolen
 
3,5
19,0
30,0
37,5
2
-2,4
1646
110
72
 
Veselovsky Michal
0
1759
SVK
Liptovska Sachova Skola
C16
3,5
18,5
27,0
33,0
3
-78,9
1470
111
97
 
Ostradicky Dusan
1630
0
SVK
Tj Druzstevnik Budmerice
 
3,5
18,0
28,5
35,0
3
-41,0
1451
112
96
 
Paucova Martina
1631
0
SVK
Sk Garde Detva
D20
3,5
17,5
27,0
35,0
2
-50,1
1453
113
109
 
Forgac Matej
1525
0
SVK
Sk Garde Detva
C12
3,5
16,5
29,5
38,0
3
10,5
1580
114
116
 
Gajdosik Vladimir
1496
0
SVK
Tzob Bytca
 
3,5
16,5
29,0
37,5
1
23,2
1557
115
136
 
Chrobak Martin
1000
0
SVK
BB
 
3,5
15,5
28,0
35,5
3
0,0
1554
116
120
 
Lalikova Jana
1462
0
SVK
Sk Garde Detva
D16
3,5
14,5
27,5
35,5
3
-19,9
1414
117
138
 
Geno Jaroslav
1000
0
SVK
BB
 
3,5
14,5
25,0
32,5
3
0,0
1534
118
104
 
Kunzo Slavomir
1573
0
SVK
Sk Turcianske Teplice
 
3,5
14,0
28,0
35,5
3
-2,0
1525
119
113
 
Piovar Jaroslav
1512
0
SVK
Sk Dms Zilina
 
3,5
12,5
28,0
36,5
3
10,0
1586
120
84
 
Cigler Milan
0
1671
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
S60
3,0
18,0
30,0
38,0
3
-23,6
1587
121
125
 
Sulajova Beata
1428
0
SVK
Sk Garde Detva
D12
3,0
16,0
27,0
34,0
3
29,9
1531
122
117
 
Loviska Ondrej
1493
0
SVK
Liptovska Sachova Skola
C10
3,0
15,0
27,0
34,0
3
-39,6
1387
123
123
 
Kotocova Anna Maria
1445
0
SVK
Sk Orlova Pohorela
D14
3,0
13,5
25,0
31,0
2
-11,5
1417
124
121
 
Barniak Adam
1456
0
SVK
Slovan Sliac
C20
3,0
13,0
26,0
33,0
3
-31,0
1390
125
128
 
Vanka Jan
1410
0
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
C12
3,0
13,0
24,5
30,5
3
-30,9
1343
126
130
 
Chabanova Barborka
1399
0
SVK
Sachovy Klub Mladost Nesl
D12
3,0
12,0
27,0
33,5
3
-3,6
1446
127
129
 
Peresini Martin
1405
0
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
C14
3,0
12,0
26,0
33,0
3
-18,7
1378
128
133
 
Haring Filip
1375
0
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
C10
3,0
10,0
24,0
30,0
3
-14,4
1357
129
132
 
Petrikova Emilia
1387
0
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
D16
3,0
10,0
22,5
28,5
3
-28,4
1328
130
131
 
Krivkova Adriana
1396
0
SVK
Tsc Martin
D10
3,0
9,0
23,5
30,5
3
-51,8
1287
131
126
 
Balaz Jakub
1427
0
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
C16
3,0
9,0
22,0
27,5
3
-81,4
1223
132
127
 
Hanesova Dominika
1415
0
SVK
Sk Garde Detva
D12
3,0
7,0
19,5
24,5
3
-95,4
1188
133
111
 
Spisiak Pavol
1520
0
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
 
2,5
16,5
32,0
39,5
2
15,9
1601
134
94
 
Laszlo Gustav
1642
0
SVK
Sk Garde Detva
 
2,5
14,5
28,5
37,5
2
-73,2
1399
135
122
 
Macko Michal
1448
0
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
 
2,5
14,5
28,5
34,5
1
0,0
1463
136
118
 
Simova Maria
1492
0
SVK
Tsc Martin
D12
2,5
13,5
25,5
33,5
1
-72,8
1297
137
140
 
Pison Jan
1000
0
SVK
BB
 
2,5
9,5
24,5
32,0
2
0,0
1300
138
119
 
Sagiova Marika
1466
0
SVK
Sk Orlova Pohorela
D14
2,0
11,0
25,0
31,0
2
-72,2
1233
139
102
 
Chovancova Martina
1579
0
SVK
Sk Garde Detva
D14
2,0
11,0
23,0
30,0
2
-105,1
1272
140
145
 
Vybostokova Vladimira
1000
0
SVK
Sk Garde Detva
D12
2,0
10,0
23,5
28,5
1
0,0
1137
141
147
 
Pavlova Stela
1405
0
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
D16
2,0
9,0
26,0
33,5
1
-51,3
1196
142
144
 
Kmet Jan
1000
0
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
C10
2,0
8,0
20,0
25,0
2
0,0
1237
143
134
 
Docar Martin
1359
0
SVK
Chess klub Turzovka
 
2,0
7,0
25,0
31,5
2
-79,1
1195
144
142
 
Chabanova Terka
1000
0
SVK
Sachovy Klub Mladost Nesl
D10
2,0
4,0
20,5
26,0
1
0,0
1101
145
146
 
Oslac Dusan
1000
0
SVK
Sk TH Junior BB
 
1,0
7,0
26,0
32,5
1
0,0
1271
146
143
 
Furdik Matej
1000
0
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
C10
1,0
5,0
24,0
30,5
0
0,0
625
147
135
 
Chaban Juraj
1000
0
SVK
Sachovy Klub Mladost Nesl
C10
1,0
1,0
21,5
28,5
0
0,0
596
 
Trial version can convert no more than 30000 symbols.
Get the full featured version!
Komentáre:1

 

Prihlásení na open B.Bystrica - do 14.9.
autor: webmaster pridané: 16.09.2009 17:14 zaradenie: turnaje príloha: reaguj
Document title
 
 
A
B
C
D
E
F
G
1
Grand Prix 2009
 
 
 
 
 
 
2
Open Banska Bystrica 2009
 
 
 
 
 
 
3
 
 
 
 
 
 
 
4
Štartovná listina
 
 
 
 
 
 
5
 
 
 
 
 
 
 
6
št.c.
 
Meno
OK
FIDE
FED
Klub
7
1
GM
Likavsky Tomas
0
2478
SVK
Sk Prievidza
8
2
 
Ondrus Martin
0
2304
SVK
Nitriansky Sachovy Klub N
9
3
FM
Ruckschloss Karol
0
2255
SVK
Sk Slovan Bratislava
10
4
 
Janko Michal
0
2248
SVK
Sk Basta Nove Zamky
11
5
 
Zvarik Martin
0
2245
SVK
Tj Mladost Zilina
12
6
 
Michalicka Milan
0
2192
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
13
7
WFM
Gregorova Zuzana
0
2187
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
14
8
 
Adamko Peter
0
2174
SVK
Chess Club Turzovka
15
9
 
Sorkovsky Miroslav
0
2174
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
16
10
 
Jancovic Peter
0
2143
SVK
Nitriansky Sachovy Klub N
17
11
 
Lukac Roman
0
2140
SVK
Lokomotiva Trnava
18
12
 
Koval Maros
0
2135
SVK
Prvy Sk Presov
19
13
 
Malar Pavol
0
2133
SVK
Sk Zentiva Hlohovec
20
14
 
Blaho Stefan
0
2116
SVK
Sk Basta Nove Zamky
21
15
 
Detko Jan
0
2113
SVK
Sk Prievidza
22
16
 
Riabov Alexander
0
2105
SVK
Lokomotiva Topolcany
23
17
 
Luptak Pavol
0
2086
SVK
Psk Banska Bystrica
24
18
 
Murin Pavol
0
2079
SVK
Msk Dolny Kubin
25
19
 
Ondras Juraj
0
2069
SVK
Sk Veza Cvc Banska Bystri
26
20
 
Stric Dusan
0
2068
SVK
Sk Liptov
27
21
 
Macka Oto
0
2065
SVK
Cc Sklene Patriots
28
22
 
Gregor Jozef
0
2052
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
29
23
 
Janco Darius
0
2043
SVK
Sks Dubnica N/V
30
24
 
Kvassay Peter
0
2041
SVK
Sk Sparta Povazska Bystri
31
25
 
Zelovic Marek
0
2040
SVK
Nitriansky Sachovy Klub N
32
26
 
Motycakova Monika
0
2038
SVK
Liptovska Sachova Skola
33
27
 
Zatko Gregor
0
2026
SVK
Sk Levice
34
28
 
Pastir Stanislav
0
2020
SVK
Slavia Pu Presov
35
29
 
Puskar Jan
0
2019
SVK
Sk Veza Cvc Banska Bystri
36
30
 
Panis Radim
0
1997
SVK
Sk Veza Cvc Banska Bystri
37
31
 
Kanos Jozef
0
1990
SVK
Sk Orlova Pohorela
38
32
 
Belus Benjamin
0
1987
SVK
Akademik Tu Kosice
39
33
 
Goga Frantisek
0
1984
SVK
Sk Doprastav Bratislava
40
34
 
Gajdosik Andrej
0
1979
SVK
Tj Mladost Zilina
41
35
 
Pasztor Stefan
0
1971
SVK
Sk Cebovce
42
36
 
Holeczy Martin
0
1965
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
43
37
 
Ostrochovsky Anton
0
1961
SVK
Tzob Bytca
44
38
 
Hyll Jan
0
1960
SVK
Sk Medea Martin
45
39
 
Murin Jan
0
1952
SVK
Sk Hrinova
46
40
 
Salomons Lorenzo
1930
0
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
47
41
 
Milcova Zuzana
0
1917
SVK
Tsc Martin
48
42
 
Sandor Lukas
0
1888
SVK
Cc Sklene Patriots
49
43
 
Stehlik Peter
0
1885
SVK
Sk Garde Detva
50
44
 
Mejsnar Miroslav
1879
0
SVK
Sk Sparta Povazska Bystri
51
45
 
Zakovic Jozef
0
1878
SVK
Tj Start - So Bojnice
52
46
 
Murinova Julia
0
1867
SVK
Sk Hrinova
53
47
 
Vnenk Lubomir
0
1865
SVK
Sk Tvrdosin
54
48
 
Medvec Miroslav
0
1863
SVK
Liptovska Sachova Skola
55
49
 
Stehlik Jan
0
1863
SVK
Sk Garde Detva
56
50
 
Valent Jan
0
1862
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
57
51
 
Holeczy Michal
0
1861
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
58
52
 
Janosova Kristina
0
1856
SVK
Cc Sklene Patriots
59
53
 
Pasztor Ladislav
0
1829
SVK
Sk Cebovce
60
54
 
Urbanik Lukas
1801
0
SVK
Sk Caissa Cadca
61
55
 
Jakab Stefan
1791
0
SVK
Sk Cebovce
62
56
 
Hribik Julius
1786
0
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
63
57
 
Allaram Norbert
1779
0
SVK
Sk Vinica
64
58
 
Koren Pavel
1769
0
SVK
Sk Bucina Zvolen
65
59
 
Veselovsky Michal
0
1759
SVK
Liptovska Sachova Skola
66
60
 
Melichercik Jozef
1750
0
SVK
Sk Garde Detva
67
61
 
Takacs Zsolt
1745
0
SVK
Sk Vinica
68
62
 
Bohdal Jan
1730
0
SVK
Msk Martin
69
63
 
Hros Roman
0
1729
SVK
Liptovska Sachova Skola
70
64
 
Husarik Pavol
1728
0
SVK
Chess Club Turzovka
71
65
 
Lukacova Barbora
0
1696
SVK
Sk Matfyzak
72
66
 
Binka Miroslav
0
1691
SVK
Nitriansky Sachovy Klub N
73
67
 
Demko Rastislav
1680
0
SVK
Chess Club Turzovka
74
68
 
Milec Pavol
1662
0
SVK
Tatran Sucany
75
69
 
Kanos Peter
0
1661
SVK
Sk Orlova Pohorela
76
70
 
Babic Jaroslav
1657
0
SVK
Slovan Sliac
77
71
 
Flak Lubomir
1655
0
SVK
Sk Bucina Zvolen
78
72
 
Svaralova Monika
1650
0
SVK
Sk Levice
79
73
 
Gacevic Gavrilo
1649
0
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
80
74
 
Chlpik Martin
1648
0
SVK
Sk Levice
81
75
 
Laszlo Gustav
1642
0
SVK
Sk Garde Detva
82
76
 
Paucova Martina
1631
0
SVK
Sk Garde Detva
83
77
 
Ostradicky Dusan
1630
0
SVK
Tj Druzstevnik Budmerice
84
78
 
Pastir Tomas
0
1620
SVK
Slavia Pu Presov
85
79
 
Martinka Tomas
1599
0
SVK
Sk Garde Detva
86
80
 
Skotnicky Simon
1590
0
SVK
Sk Caissa Cadca
87
81
 
Chovancova Martina
1579
0
SVK
Sk Garde Detva
88
82
 
Adamciak Tomas
0
1574
SVK
Liptovska Sachova Skola
89
83
 
Simo Lubomir
1572
0
SVK
Tsc Martin
90
84
 
Zakovicova Silvia
1571
0
SVK
Sk Prievidza
91
85
 
Volna Lukas
1559
0
SVK
Tsc Martin
92
86
 
Oktavec Ivan
1557
0
SVK
Sk Bucina Zvolen
93
87
 
Simo Marian
1529
0
SVK
Tsc Martin
94
88
 
Forgac Matej
1525
0
SVK
Sk Garde Detva
95
89
 
Niznansky Lukas
1523
0
SVK
Sk Zentiva Hlohovec
96
90
 
Spisiak Pavol
1520
0
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
97
91
 
Molnar Jozef
1513
0
SVK
Sk Cebovce
98
92
 
Hlavacik Jozef
1507
0
SVK
Tsc Martin
99
93
 
Ivanic Martin
1499
0
SVK
Sk Lokomotiva Caissa Brat
100
94
 
Gajdosik Vladimir
1496
0
SVK
Tzob Bytca
101
95
 
Loviska Ondrej
1493
0
SVK
Liptovska Sachova Skola
102
96
 
Simova Maria
1492
0
SVK
Tsc Martin
103
97
 
Vnenk Lubomir
1479
0
SVK
Msk Trstena
104
98
 
Sagiova Marika
1466
0
SVK
Sk Orlova Pohorela
105
99
 
Lalikova Jana
1462
0
SVK
Sk Garde Detva
106
100
 
Barniak Adam
1456
0
SVK
Slovan Sliac
107
101
 
Macko Michal
1448
0
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
108
102
 
Mojs Richard
1442
0
SVK
Liptovska Sachova Skola
109
103
 
Parak Lubomir
1441
0
SVK
Individualny Clen
110
104
 
Sulajova Beata
1428
0
SVK
Sk Garde Detva
111
105
 
Balaz Jakub
1427
0
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
112
106
 
Fiala Peter
1423
0
SVK
Sk Garde Detva
113
107
 
Hanesova Dominika
1415
0
SVK
Sk Garde Detva
114
108
 
Vanka Jan
1410
0
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
115
109
 
Peresini Martin
1405
0
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
116
110
 
Chabanova Barborka
1399
0
SVK
Sachovy Klub Mladost Nesl
117
111
 
Krivkova Adriana
1396
0
SVK
Tsc Martin
118
112
 
Petrikova Emilia
1387
0
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
119
113
 
Chamulova Romana
1380
0
SVK
Sk Garde Detva
120
114
 
Dobrik Juraj
1368
0
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
121
115
 
Docar Martin
1359
0
SVK
Chess klub Turzovka
122
116
 
Chrobak Martin
1350
0
SVK
BB
123
117
 
Geno Jaroslav
1350
0
SVK
BB
124
118
 
Pison Jan
1350
0
SVK
BB
125
119
 
Zaoral Jakub
1350
0
SVK
 
126
120
 
Kmet Jan
1000
0
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
127
121
 
Sagiova Denisa
1000
0
SVK
Sk Orlova Pohorela
128
122
 
Vas Peter
1000
0
SVK
Sk Th Junior Banska Bystr
129
123
 
Vybostokova Vladimira
1000
0
SVK
Sk Garde Detva
130
124
 
Kral Jiri
0
0
CZE
 
 
Trial version can convert no more than 30000 symbols.
Get the full featured version!
Komentáre:1

 

Úvodná stránka